Republikové finále AŠSK- florbal- Uherský Brod 2008

Statistika

Anketa

Který z týmů chlapců dopadne nejhůře?

Praha (889)
 

Dačice (780)
 

Uh. Brod (916)
 

Kutná Hora (834)
 

Kopřivnice (877)
 

Který z týmů děvčat zůstane na šestém, posledním místě?

Most (837)
 

Liberec (847)
 

Město Touškov (789)
 

Uh. Brod (940)
 

Hranice (840)
 

Svitavy (897)
 

Podpora:

Podpora:

Kanadské bodování

DĚVČATA:

jméno / příslušnost / body / gól / asistence / počet zápasů

Machalová Denisa (UB) 7 (6+1) /4

Klčová Sabina (UB) 1 (0+1) /4

Šupáková Ivana (UB) 6 (5+1) /4

Musilová Aneta (UB) 5 (2+3) /4

Šmídová Aneta (UB) 8 (5+3) /4

Basáková Kateřina (Most)  5 (5+0) /4

Janošová Radka (Most) 2 (0+2) /4

Haladová Veronika (Most) 1 (1+0) /4

Plecháčová Andrea (Liberec) 4 (4+0) /3

Macháčková Klára (Liberec) 1 (0+1) /3

Kočicová Ester (UB) 5 (1+4) /4

Hendrychová Edita (Hranice) 1 (1+0) /4

Macháňová Sabina (Hranice) 4 (1+3) /4

Tučková Michaela (Město Touškov) 6 (4+2) /4

Polívková Barbora (Město Touškov) 2 (1+1) /4

Krejčí Lucie (Hranice) 8 (8+0) /4

Bakaiová Lucie (Hranice) 2 (0+2) /4

Peňáková Pavlína (Svitavy) 1 (1+0) /3

Ambrožová Markéta (Svitavy) 2 (0+2) /3

Cinkánová Petra (Liberec) 1 (0+1) /3

Víšková Pavlína (Svitavy) 1 (1+0) /3

Vinšová Lucie (Město Touškov) 1 (1+0) /4

Bartíková Štěpánka (Město Touškov) 2 (2+0) /4

Šutiaková Jana (Most) 1 (0+1) /4

Bruštíková Sabina  (UB) 2 (2+0) /4

Mimochodková Alena (UB) 1 (0+1) /4

Beštová Jana (Město touškov) 1 (0+1) /4

 

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

CHLAPCI:

jméno / příslušnost / body / gól / asistence / počet zápasů

Velecký Jiří (UB) 5 (4+1) /4

Olbert Tomáš (UB) 4 (3+1) /4

Jurák Martin (UB) 2 (1+1) /4

Suchý Dominik (Kopřivnice) 3 (1+2) /4

Mach Jakub (Kopřivnice) 16 (11+5) /4

Dratva David (Praha) 2 (1+1) /3

Soukal Lukáš (Kopřivnice) 2 (2+0) /4

Starmann Vojtěch (Kopřivnice)  14 (6+8) /4

Klemens Tadeáš (Kopřivnice) 1 (0+1) /4

Kubátko O. (Kopřivnice) 1 (0+1) /4

Priessnitz Petr (UB) 1 (1+0) /4

Šmíd Michal (UB) 4 (1+3) /4

Jakubec Radek (Dačice) 5 (3+2) /4

Chvátal Patrik (Dačice) 1 (0+1) /4

Jelínek Milan (Dačice) 2 (1+1) /4

Maňka Lukáš (UB) 4 (2+2) /4

Brnula Robert (UB) 1 (0+1) /4

Pacík Dominik (Praha) 3 (1+2) /3

Zahradník Ondřej (Praha) 2 (2+0) /3

Musil Pavel (Kutná Hora) 3 (2+1) /4

Koubek Lukáš (Kutná Hora) 5 (3+2) /4

Dus Jan (Kutná Hora) 2 (1+1) /4

Němec Michael (Kutná Hora) 3 (2+1) /4

Podvín Tomáš (Praha) 2 (2+0) /3

Jindra Tadeáš (Dačice) 6 (6+0) /4

Ferdan Bohuslav (Dačice) 2 (2+0) /4

Nečesánek Pavel (Mor.Třebová) 3 (1+2) /3

Kalmus Robin (Mor.Třebová) 1 (0+1) /3

Kareš Jan (Kutná Hora) 3 (3+0) /4

Nešpor Lukáš (Kutná Hora) 1 (1+0) /4

Nehera Martin (Kopřivnice) 2 (1+1) /4

Blažek Ondřej (Praha) 2 (1+1) /3

Molitoris Mario (Mor.Třebová) 1 (1+0) /3

Trávníček Lukáš (Mor Třebová) 1 (1+0) /3

Kalmaus Robin (Mor Třebová) 5 (4+1) /3

Novák Tomáš (Mor Třebová) 2 (2+0) /3

Lovárek Dominik (Mor Třebová) 2 (0+2) /3

Laštůvka Milan (Mor Třebová) 1 (1+0) /3

Plch Jaroslav (Mor Třebová) 2 (1+1) /3

Nekera Martin (Kopřivnice) 3 (2+1) /4

Pokorný David (UB) 1 (0+1) /4

Benko Tomáš (Kutná Hora) 1 (0+1) /4

Jandík Jiří (Kutná Hora) 2 (1+1) /4

Mikeska Viktor (UB) 1 (1+0) /4